יום חמישי, 29 בספטמבר 2016

קונה תכולת דירה - מדוע כדאי להזמין את השירות?

 

מדהים לגלות עד כמה כל אחד ואחת מאיתנו יודעים "לאגור" חפצים שונים בבית. ישנם מצבים בהם אנו מעוניינים להיפטר אחת ולתמיד מאותה תכולה אך מי שמנסה לעשות זאת לבדו מגלה במהרה כי מדובר במשימה קשה שפשוט אינה משתלמת. במקרים שכאלו רצוי לחפש אחר אדם אשר קונה תכולת דירה ואף דואג לפינויה המהיר מבלי שתצטרכו להוציא אפילו שקל על כל התהליך. סקרנים? בשורות הקרובות נלמד על שירות זה, למי הוא מתאים ומהם יתרונותיו המרובים.

קניית תכולת דירה - באלו מקרים?


ישנם מספר תרחישים מרכזיים שבהם כדאי להזמין אדם אשר קונה תכולת דירה:
  • אם בבעלותכם דירה שכורה – מי שבבעלותו דירה שכורה יודע כמה ערימות של "ג'אנק" היא נוטה לצבור במהלך הזמן. הדיירים מתחלפים ובמרבית המקרים לא טורחים לפנות את החפצים הישנים שלהם. בסופו של דבר מגיעים דיירים חדשים שמעוניינים לחתום על חוזה אך לא עם כל הגרוטאות שבדירה. במקרים אחרים פשוט מעוניינים למכור את הדירה ולהציג אותה בתפארתה ולא כמחסן של רהיטים ולכן יש צורך בפינוייה המיידי.
  • דירה שנתקבלה בירושה – ישנם שני היבטים בעניין פינוי תכולת דירה שנתקבלה בירושה. ההיבט הראשון והקשה יותר הוא זה הרגשי. ההתעסקות עם חפציו של הנפטר אינה קלה, במיוחד כאשר מדובר באדם קרוב. ההיבט השני הוא שפעמים רבות מדובר בדירות שצברו חפצים רבים במהלך הזמן בייחוד כאשר הנפטר היה אדם קשיש שגם אם היה רוצה בכך, לא היה יכול בעצמו להיפטר מהחפצים בעצמו.
  • "סדר פסח" – פעמים רבות אנו פשוט מעוניינים לחדש את הבית ולהחזיר לו את המראה הנקי והמרווח שלו. במקרים שכאלו אין טעם להתחיל לפנות בעצמנו את התכולה המיותרת שנצברה עם השנים ופנייה אל אדם אשר קונה תכולת דירה ואף דואג לפינוייה היא אופצייה מצויינת, מהירה ויעילה.

תהליך פינוי התכולה ויתרונותיו

בסופו של דבר, להזמנת השירות יתרונות רבים שלא ניתן להתעלם מהם. כל אדם אשר קונה תכולת דירה למעשה עוזר לבעלי הבית למנוע פציעות וחבלות בהתמודדות עם פינוי התכולה בעצמם ומבצע זאת תוך זמן קצר ביותר. יתרון נוסף הוא ההימנעות מהסתבכות עם העירייה והשכנים, בשל השלכת פסולת במקום אסור. בנוסף יש לציין כי פינוי תכולת הדירה מתבצע ללא שום הוצאות כספיות מצידכם (התמורה היחידה היא התכולה עצמה) ולעיתים יציע הקונה גם לשלם לכם תמורת החפצים השונים. תכולת הבית מועברת לנזקקים, לאתרי פסולת מאושרים או למכירה בשווקים וללקוחות פרטיים. תהליך הפינוי פשוט מאוד וכולל הגעה של אנשי הפינוי לדירה, מיון התכולה, פינוי שלה מן הדירה והעברתה לנקודת היעד הסופית. חלק מנותני השירות אף מציעים שירותים משלימים לפינוי כגון הדברת הדירה, שירותי ניקיון ותיקונים שונים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה